2068

Pamokos netradicinėje aplinkoje (2017-11-28)

Lapkričo 28 d. Užusalių pagrindinės mokyklos 6 - 8 klasių mokiniams pamokos vyko netradicinėje aplinkoje. Mokiniai aplankė Molėtų Etnokosmologijos muziejų. Aplankėme net 5 sales, kuriose pristatomi skirtingi žmogaus, žmonijos ryšiai su Kosminiu pasauliu (senieji etniniai ryšiai, pasaulio matavimai, kalendoriai, astronomija, kosmonautika, nežemiškos gyvybės paieška, mūsų civilizacijos ateities galimybės). Taip pat mokiniai aplankė Ukmergės kraštotyros muziejų. Naudojant vaizdines priemones susipažino su spaudos draudimo laikotarpiu, tautinio atgimimo laikotarpio spauda, mokėsi rašyti su žąsies plunksna,skaityti rusiškais rašmenimis parašytus lietuviškus žodžius. Pamokas kitoje aplinkoje organizavo fizikos mokytoja A. Orechovienė, istorijos ir pilietiškumo mokytoja A. Liukomaitė, biologijos ir chemijos mokytoja S. Sinkevičiūtė-Slukina.