Integruotos pamokos

Kovo 14 d. 2 klasėje vyko integruota  anglų kalbos ir gamtos pažinimo pamoka ,,My face / Mano veidas", kuria vedė anglų kalbos mokytoja metodininkė Nataliya Lebedeva ir pradinių klasių mokytoja metodininkė Neringa Butienė. Pamokos metu mokiniai klausėsi pasakos, atliko darbelį  interaktyvioje lentoje, žaidė žaidimą, dainavo, piešė pabaisų veidus ant spalvingų bnalionų. Klausydamiesi audio įrašų ir naudodamiesi vaizdine medžiaga, mokiniai pakartojo ir įtvirtino veido dalių pavadinimus lietuvių ir anglų kalba, naudodamiesi sakinio modeliu gebėjo anglų kalba papasakoti apie jų sukurtas pabaisas. Pamoka antrokams  labai patiko.

Kovo 22 d. 5 klasėje vyko integruota anglų kalbos ir kūno kultūros pamoka ,,Sports / Sporto šakos", kurią vedė anglų kalbos mokytoja metodininkė Nataliya Lebedeva ir kūno kultūros mokytoja metodininkė Ramunė Knatienė. Atlikdami fizinius pratimus, mokiniai pakartojo ir įtvirtino 12 anglų kalbos sporto šakų pavadinimus ir 6 veiksmų su kamuoliu frazes, gebėjo panaudoti ,,Sports“ leksiką praktinėje veikloje. Pamoka labai pavyko. Ji buvo įdomi, aktyvi, bet nelengva. Pasirodo, kad gan sunku bėgti su kamuoliu, lįsti į tunelį ir galvoti apie anglų kalbos taisykles.

Anglų kalbos mokytoja metodininkė Natalija Lebedeva