1944
1420383

Pirmokų Abėcėlės šventė

Gegužės 5 dieną mokykloje vyko tradicinė pirmokėlių- Saulės spindulėlių  Abėcėlės šventė. Šventėjė vyravo gerumas, nuoširdumas, noras parodyti savo gebėjimus. Kiekvienas  pirmokėlis deklamavo išmoktus eilėraštukus apie  pasirinktas raideles, dainavo, šoko, atliko įvairias užduotis. Pirmokėlius sveikino mokyklos direktorė, pavaduotoja, vyresnių klasių mokiniai. Baigiantis šventei mokiniams buvo įteikti ,,Raidelių bičiulio pažymėjimai". Tėveliai pavaišino skanėstais, vaisiais. Mokinius paruošė klasės mokytoja Stefanija Urbonienė, muzikos mokytoja Galina Treščenkina.