Pranešame, jog, vadovaujantis Jonavos rajono savivaldybės tarybos 2023 m. balandžio 6 d. sprendimu Nr. 1TS–58  „Dėl sutikimo reorganizuoti Jonavos r. Užusalių mokyklą – daugiafunkcį centrą, prijungiant jį prie Jonavos rajono Šveicarijos progimnazijos“, nutarta reorganizuoti Jonavos r. Užusalių mokyklą – daugiafunkcį centrą, prijungiant prie Jonavos rajono Šveicarijos progimnazijos kaip Užusalių skyrių.

Reorganizuojama įstaiga – Jonavos r. Užusalių mokykla – daugiafunkcis centras: teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga; buveinė – Taikos g. 25, Užusalių k., Užusalių sen., Jonavos r. LT-55334; įstaigos kodas – 190306834. Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre, registracijos Nr. 058633, registracijos data – 1995 m. birželio 4 d.

Reorganizavime dalyvaujanti įstaiga – Jonavos rajono Šveicarijos progimnazija: teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga; buveinė – Šviesos g. 8, Šveicarijos k., Šveicarijos sen., LT-55302, Jonavos r.; įstaigos kodas – 190306072. Duomenys apie įstaigą saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre, registracijos Nr.  029918. Registracijos data – 1995 m. birželio 4 d.

Pasibaigus mokslo metams, birželio 13-17 d. mokykloje vyko vaikų dienos stovykla „Vasaros atradimai”. Stovyklos veikloje dalyvavo 17 pradinių klasių mokinių. Mokiniai turėjo galimybę patirti naujų įspūdžių, patobulinti kultūrines, pažinimo, komunikavimo, socialines kompetencijas: lankėsi VDU botanikos sode (susipažino su augančiais augalais, oranžerija), Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejuje dalyvavo edukacinėje pamokoje ,,Pėdsekys“, o ,,Draugų šilelyje“,  edukacijoje ,,Emocinis portretas", vaikai labai rimtai ir susidomėję gilinosi į savo emocijas.
Daug įspūdžių stovyklautojams paliko išvyka į Užusalių girininkiją. Ten mus pasitiko Užusalių seniūnijos girininkas Žilvinas Koncevičius, jis vaikams vedė labai įdomią edukaciją - viktoriną ,,Miško augalai ir gyvūnai“, o vėliau visi drauge vaišinomės, kepėme dešreles ant laužo.
Paskutinę stovyklos dieną mokyklos socialinė pedagogė Olga Nikitina pakvietė mus į mandalų kūrimo dirbtuvėles, supažindino su taškavimo technika. Vaikai įvairiais ornamentais, spalvotais taškeliais margino pasirinktus akmenėlius. Liko gražus prisiminimas iš ,,Vasaros atradimai“ stovyklos.
Ačiū pradinių klasių mokytojoms ir šauniems stovyklautojams už gerai kartu praleistą laiką, visiems gražios vasaros, smagių atostogų!

Programos vadovė Nerimanta Lukminienė

Puslapis 1 iš 38