Rašto kelias

Š. m. vasario 23 dieną ketvirtos klasės mokiniai lankėsi Lietuvos švietimo muziejuje.  Jie apžiūrėjo muziejaus ekspozicijas, susipažino su Lietuvos mokyklos nueitu istoriniu keliu, XVIII–XIX a. lituanistinė literatūra, vadovėliais, mokinių sąsiuviniais, mokykliniu varpeliu, uniforma, suolais, rašalinėmis ir kitais mokykliniais daiktais; demonstruojamu slaptosios mokyklos maketu. Dalyvavo edukacinėje valandėlėje – pamokoje „Rašto kelias“. Moksleiviai sužinojo, kokia seniausia rašymo priemonė buvo naudota Lietuvoje, išgirdo rašto istoriją, pamatė originalias rašymo priemones bei išbandė jų kopijas, rašė grifelinėje lentelėje, plunksnakočiu.

Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Dalia Kazlauskienė