Pažintinė - kultūrinė veikla ,,Profesinio veiklinimo užsiėmimas-Girininkas"

Balandžio 28 d. Užusalių girininkijoje vyko 9 -oms - 10 - oms klasėms pažintinė -kultūrinė veikla ,,Profesinio veiklinimo užsiėmimas-Girininkas". Mokiniai susipažino su girininko ir eigulio profesijų ypatumais ir karjeros galimybėmis. Formuojant ilgalaikes aplinkosaugines, ekologines pasaulėžiūros vertybines nuostatas, mokiniai atliko praktines veiklas: rinko nugenėtas medžių šakas, grėbė ir ir vežė lapus, susipažino su bio įvairove. Dėkojame Užusalių girininkijos girininkui Žilvinui Koncevičiui ir girininko pavaduotojui Algirdui Karpinskui. Parengė mokytojos Sandra Sinkevičiūtė Slukina ir Aušra Kuzmickienė.