Europos kalbų ugdymo diena mokykloje (2017-09-29)

Rugsėjo 29 d. mokykloje vyko ,,Europos kalbų ugdymo diena”, kurios tikslas buvo atkreipti mokinių dėmesį į kalbų mokymosi svarbą, ugdyti pagarbą gimtajai kalbai bei visoms Europoje vartojamoms kalboms. Diena prasidėjo svečių pasirodymu. J.Ralio gimnazistės Monika ir Julija mokiniams padainavo anglų ir lietuvių kalbomis. Visa veikla buvo integruota į mokomuosius dalykus. 5-10 klasių mokiniai pristatė burtų keliu pasirinktą šalį, jos kultūrą, įžymius žmones, labiausiai turistų lankytinas vietas, tautos nacionalinius patiekalus. Išmokome pasisveikinti angliškai, rusiškai, ispaniškai, prancūziškai netgi švediškai. Mokytis kalbų ne tik naudinga, bet ir įdomu.

Rusų kalbos vyresnioji mokytoja Valentina Šimulienė