Rudens gėrybių paroda (2017 m. spalio 9-13 d.)

Spalio 9-13 dienomis Užusalių pagrindinės mokyklos patalpose vyko ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių rudens gėrybių paroda. Jau ne pirmus metus džiuginanti paroda vėl mus pakvietė grožėtis nuostabiais vaikų darbais.
Atkeliavus auksiniam rudenėliui, pradinukai su tėveliais nusprendė pasidairyti po savo daržus ir sodus. Ir ko tik ten nerado… Vaikų ir tėvelių kūrybiškumui nebuvo galo. Parodoje buvo galima išvysti keisčiausių daržovių. Ant stalų pūpsojo įvairiausi bulvinukai, žmogeliukai, peliukai, ežiukai, paukščiukai ir galybė kitokių personažų. O kur dar spalvingos rudens augalų kompozicijos!
Visą savaitę grožėjomės vaikų ir jų tėvelių darbais. Esame jiems dėkingi už kūrybiškumą, entuziazmą ir norą vėl sudalyvauti kitoje parodoje.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Erika