Pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“ (2018 - 01 - 12)

2018 m.sausio 12 d. pilietine iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“ mokykloje prisiminėme 1991 metų sausį, kuomet vienybės ir laisvės siekio vedini  Lietuvos piliečiai pasiekė istorinę pergalę,  atsilaikė prieš sovietinių okupantų agresiją bei bandymą karine jėga įvykdyti perversmą ir apgynė atkurtos valstybės nepriklausomybę.

8.00 val.dešimčiai minučių mokykloje užgesinome šviesą ir uždegėme žvakutes, simbolizuojančias gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę. Minėjimą pradėjome Vytauto Kernagio daina „Ištirpęs sniegas“, perskaitėme žuvusiųjų pavardes ir pagerbėme jų atminimą tylos minute, sugiedojome himną. Visų klasių mokiniai pirmąją pamoką turėjo integruotą pamoką, žiūrėjo vaizdo medžiagą, kalbėjosi su mokytojomis apie tos nakties įvykius, karpė iš popieriaus neužmirštuolės žiedelius, aiškinosi šio simbolio prasmę ir jais papuošė mokyklos foje esantį medį.

Istorijos vyr. mokytoja Angelė Liukomaitė