I – IV klasių dailyraščio konkursas (2018-01-24)

2018 – 01 - 24 vyko 1 – 4 klasių mokinių dailyraščio konkursas ,,Lietuvos gimtadienis“. Dailyraščio konkurso tikslas – ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius. Skiriamos buvo 4 konkurso dalyvių grupės: 1 klasės, 2 klasės, 3 klasės ir 4 klasės mokiniai. Kiekvienai grupei buvo skiriamas skirtingas tekstas ir atitinkamai pagal tos klasės reikalavimus lietuvių kalbos sąsiuvinių lapai. Dalyvavo visi 49 pradinukai. Dailiojo rašto darbas rašomas į kiekvieną eilutę, ranka, rašytinėmis raidėmis, rašaliniu parkeriu, mėlynu rašalu. Vertinant dailiojo rašto darbus buvo atsižvelgiama į teksto išdėstymą, rašto aiškumą ir tolygumą, darbo estetiką, atidumą ir kalbos taisyklingumą. Konkursą laimėjo: Emilija Kalinauskaitė 1 kl., Eglė Ilgūnaitė 2 kl., Livija Brazauskaitė 3 kl., Greta Morkūnaitė 4 kl.

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Neringa Butienė