Rajono bendrojo lavinimo mokyklų technologijų olimpiada (2018-02-13)

2018 m. vasario 13 d. Jonavos rajono Užusalių pagrindinėje mokykloje vyko Jonavos rajono bendrojo lavinimo mokyklų technologijų olimpiada. I-ąją vietą 8-10 klasių amžiaus grupėje laimėjo Jonavos rajono Ruklos Jono Stanislausko mokyklos-daugiafunkcio centro 8 klasės mokinė Gabija Krikštaponytė. II-oji vieta atiteko tos pačios mokyklos 8 klasės mokinei Ingridai Janušytei. Abi mokines olimpiadai paruošė technologijų mokytoja metodininkė Edita Janavičienė. Olimpiados metu vyko Jonavos rajono mokinių technologijų kūrybinių darbų paroda. Joje buvo eksponuojami Užusalių, Upninkų, Jonavos "Neries" pagrindinių mokyklų ir Jonavos Jeronimo Ralio gimnazijos mokinių darbai. Tą pačią dieną Užusalių pagrindinėje mokykloje rajono technologijų mokytojams vyko seminaras "Batika", kurį vedė dailės ir technologijų mokytoja metodininkė Edita Janavičienė. Seminaro metu dalyviai ne tik daugiau sužinojo apie batikos technologiją, dalinosi pedagogine patirtimi, bet ir dalyvavo praktinėje veikloje, kurios metu pasigamino metodines priemones technologijų pamokoms.