1420997

I-IV klasių mokinių meninio skaitymo konkursas (2018-02-15)

Vasario 15 dieną mokyklos bibliotekoje vyko I-IV klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Skambėk, gimtasis žodi!“, skirtas Lietuvos šimtmečiui paminėti. Jame dalyvavo gausus pradinukų būrys. Skaitovų žodžio raiškumą vertino komisija: direktorė Audronė Kvedaravičienė, direktorės pavaduotoja ugdymui Rima Jarusevičiūtė, bibliotekininkė Tatjana Eismontienė. Konkurso laureatais tapo:

I vieta - Gerda Aleksejenko, 3 klasė;

II vieta - Greta Morkūnaitė, 4 klasė;

III vieta - Goda Jefimova. 3 klasė.

Laimėtojos apdovanotos padėkomis ir knygomis. Visi kiti skaitovai – atminimo dovanėlėmis. Džiaugiamės aktyviu mokinių dalyvavimu ir tikimės,  kad poetinio žodžio mylėtojų ateityje bus dar daugiau.

Jūratė Smailienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė