Kovo 11-oji - Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena (2018-03-10)

Ši Kovo 11-oji apjungė ir mokyklos mažuosius: “Boružėles (IUG)“, Bitutes (IUG)“ ir Kregždutes (PUG)“.
Visą savaitę mažieji mokinukai klausėsi auklėtojų pasakojimų ,,Kokia graži ir turtinga mūsų Lietuva", o savaitės pabaigoje mokinukai auklėtojoms pasidalino kas liko jų atmintyje.
Apie Lietuvą pasakojo priešmokyklinės grupės vaikai. Labiausiai įsiminė vaikams Lietuvos miškai, jų grožis, išskirtinumas, kokie augalai įrašyti į raudonąją knygą, miškų nauda žmogui ir gyvūnams. Viena grupės vyresnėlė savo pasakojimu mus nukėlė prie Baltijos jūros, jos gintarinių krantų, kitas, dar tik penkiametis mokinukas, paminėjo Lietuvos upių tėvą – Nemuną ir motulę – Nerį, tai didžiausios Lietuvos upės, kurios vinguriuoja per visą Lietuvos žemėlapį. Labai smagu, kad tokie maži, o jau tiek daug žino.
Išklausę rimtų mokinukų pranešimų apie Lietuvą, toliau sekė darbas. Kitą dieną visos trys grupės kartu su tėveliais kūrė mozaikas, kuriose simboliškai galėjome įžvelgti Lietuvos kraštą. Mozaikos gavosi išties įspūdingos. Jos puoš mokyklą, bei grupes ištisus metus.
Dėkojame visiems vaikams ir tėveliams aktyviai dalyvavusiems dirbtuvėlėse, skirtose Kovo 11 – ąjai paminėti.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Erika Kutkienė