1420098

3-4 klasių mokiniai vyko į Molėtų observatoriją (2018-03-27)

2018-03-27 dieną 3-4 klasių mokiniai vyko į Molėtų astronomijos observatoriją iš Europos sąjungos lėšų finansuojamo projekto „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“. Edukacinio užsiėmimo metu mokiniai susipažino su žvaigždžių įvairove, paslaptingu žvaigždėdaros procesu, saulės sistemos planetomis, kometomis, asteroidais bei kitais egzotiškais kosminiais objektais. Mokiniams buvo demonstruojami naujausi moksliniai atradimai. Populiariai atskleistos neįtikėtinos astronomijos teorijos ir faktai padėjo suprasti ir pajusti kosminio pasaulio didybę ir grožį. Praktinėje dalyje mokiniai susipažino su astronomų darbu, būdais ir priemonėmis tyrinėti kosmosą. Vaikai patyrė daug naujų įspūdžių, manome, kad apsilankymas observatorijoje paskatino giliau domėtis astronomija.

Pradinio ugdymo mokytojos Neringa Butienė ir Audronė Simonavičienė