Edukacinė išvyka į Palūšę (2018-04-27)

2018-04-27 dieną 5/6/7 klasių mokiniai kartu su kūno kultūros mokytoja Ramune Knatiene ir matematikos mokytoja Aušra Kuzmickiene dalyvavo edukaciniame užsiėmime ,,Išgyvenimo pagrindai,, Palūšėje, Ignalinos rajone, Aukštaitijos nacionalinio parko Botanikos pažintiniame take. Ši edukacija vyko  iš Europos sąjungos lėšų finansuojamo projekto „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“.

Edukacijos tikslas - supažindinti mokinius su išgyvenimo gamtoje pagrindais, kaip elgtis miške pasiklydus,   ugdyti mokinių savarankiškumą ir loginį mąstymą ekstremaliu metu gamtoje.

Mokiniams edukacija labai patiko, nes praktinio užsiėmimo metu mokėsi pasidaryti natūralų vandens filtrą, saugią ir šiltą užuovėją poilsiui, praplėtė žinias, kas privalo būti turistinėje kuprinėje.

Kūno kultūros mokytoja Ramunė Knatienė