SOS! Mano žalioji palangė 2018

Išrinktos žaliosios palangės Lietuvos 100-mečiui – balsuokite už labiausiai patinkančią! Šiais metais ekologiniame konkurse „Mano žalioji palangė“ dalyvavo beveik 16 tūkst. mokinių, atsiųsta daugiau nei 820 darbų. Vertinimo komisija išrinko 30 geriausių ir originaliausių palangių. Daugiausiai patiktukų surinkusi palangės nuotrauka gaus „Metų žaliosios palangės“ sertifikatą. Balsavimas vyksta iki gegužės 16 d. 12.00 val.

Mūsų mokyklos MOLINIAI ĄSOTĖLIAI SU SVOGŪNAIS buvo atrinkti į finalą. Dabar reikia JŪSŲ pagalbos . Griebkite telefonus ir balsuokite

Pradinių klasių mokytojos