Išvyka į M. Žilinsko dailės galeriją (2018-10-23)

Spalio 23 dieną 3 ir 4 klasės mokiniai vyko į edukacinę programą Kaune, M. Žilinsko dailės galerijoje ,,Gyvybės medis'' iš Europos Sąjungos lėšų finansuojamo projekto „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“.
Edukacinės programos pradžioje filme „Kosmogonija“ vaikai matė tapytojo Virginijaus Kašinsko kūrinius, kurie užbūrė savo spalvomis ir nukėlė visus į kosmoso platybes, o padedant edukatorei tautodailininkei Nijolei Jurkuvienei, patys kūrė Gyvybės medį, klausė įstabių istorijų ir legendų, išmoko atpažinti liaudies meno dirbinių ornamentuose paslėptas simbolines prasmes. Mokiniai grįžo į mokyklą pilni įspūdžių, paslapčių.

Pradinio ugdymo mokytojos Neringa Butienė ir Jūratė Smailienė