STEAM ugdymo diena (2018-11-08)

Lapkričio 8 d. mokykloje vyko STEAM ugdymo diena. I - IV klasių mokiniai su dideliu susidomėjimu klausėsi Afrikos būgnų istorijos, mokėsi groti būgnais ir įdomaus edukatoriaus Gedimino dėka sugebėjo sukaupti dėmesį, klausyti ir mokytis groti būgnais bei dainuoti. Ačiū Afrikos būgnams už puikią edukaciją ir nuostabiai praleistą laiką! Po smagaus muzikinio užsiėmimo mokinukai skubėjo į chemijos kabinetą pas mokytoją Vygandą Marozą mokytis iš vario sulfato auginti kristalų. Po chemijos pamokos vyko STEAM ugdymo dienos aptarimas. Ši įspūdžių pilna diena suteikė energijos, geros nuotaikos ir pozityvo kelioms dienoms į priekį.

Pradinio ugdymo mokytojos