Paroda LITEXPO „Mokykla 2018“

Lapkričio 23 dieną Jonavos rajono Užusalių pagrindinės mokyklos pradinio ugdymo mokytojos Neringa Butienė ir Jūratė Smailienė, kartu su dailės ir technologijų mokytoja Edita Janavičiene, bei Justino Vareikio progimnazijos keramikos būrelio vadove Vanda Bartkevičiene dalyvavo švietimo inovacijų parodoje „MOKYKLA 2018“. Mokytojos Atradimų laboratorijoje vedė du keramikos užsiėmimus - ,,Kūrybos džiaugsmas“, dalijosi gerąja patirtimi su visos respublikos mokytojais, mokiniais ir jų tėveliais.
,,Mokykla 2018“ - tai svarbiausias Lietuvos švietimo bendruomenės metų renginys. Jame susitinka, mokosi, diskutuoja mokyklų steigėjai, švietimo centrų ir mokyklų vadovai, verslo įmonių ir nevyriausybinių organizacijų atstovai, mokytojai, mokiniai bei jų tėvai. Parodoje prisistatė daugiau kaip 100 įmonių ir švietimo įstaigų, vyko daugiau kaip 150 renginių ir užsiėmimų. Džiaugiamės ir mūsų mokyklos mokytojomis.

Pradinio ugdymo mokytoja Neringa Butienė