1 ir 3 klasės mokiniai lankėsi edukacinėje pažintinėje programoje „CurioCity" - miestas smalsiems vaikams (2018-11-28)

Lapkričio 28 d. pagal kultūros paso programą 1 ir 3 klasės mokiniai lankėsi edukacinėje pažintinėje programoje CurioCity" - miestas smalsiems vaikams.

Mokiniai susipažino su radijo įrašų studijos veikimo principais, turėjo galimybę įrašyti radijo laidą, dainą, perskaityti žinias ir įgarsinti reklaminį pranešimą. Taip pat susipažino su piešimo menu, jo priemonėmis, galėjo praktiškai išbandyti įgytas teorines žinias.

Pasinaudodami interaktyviais stendais, mokiniai maišė spalvas, sužinojo, kokios yra pagrindinės, antrinės ir tretinės spalvos, kurios spalvos yra šiltos, o kurios šaltos, kaip jas derinti tarpusavyje bei praktiškai išbandė skirtingas piešimo technikas, kūrė savo šedevrus ant specialių piešimo sienų, šviesų stalo. Mokiniai lankėsi AMFITEAT, kur mokėsi šokti įvairius šokius, nuo liaudies iki hiphopo.

Per pristatytas žaidybines, edukacines ir menines veiklas, įdomiausi faktai ne tik padėjo ugdyti mokinių kultūrinį sąmoningumą, bet ir kartu padėjo atrasti naudingos informacijos apie skirtingas meno sritis, įvairias kūrybines profesines veiklas, suprasti kultūros vertę.

Pradinio ugdymo mokytoja Jūratė Smailienė