DALYVAUJAME PROJEKTE „PADRĄSINTI. Įkvėpti. Palaikyti“

Mokykla  atrinkta dalyvauti  laisvės TV organizuojamame visuomeniniame projekte  „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“. Jo metu  per šiuos mokslo metus mūsų mokykloje planuojama suorganizuoti keturis susitikimus su įdomiais projekto pranešėjais. Projekto misija – su mokiniais kalbėti apie pilietiškumą, galimybes visiems prisidėti prie valstybės kūrimo, padrąsinti sprendžiant jauniems žmonėms rūpimus klausimus, įkvėpti karjeros galimybėms, palaikyti jų motyvaciją mokytis ir siekti aukščiausių tikslų.  Nekantriai lauksime svečių, pasiryžusių su mokiniais pasidalyti savo patirtimi ir išgyvenimais.