Meninio skaitymo konkursas,,Gražiausi žodžiai Lietuvai" (2019-02-15)

2019 m. vasario 15 d. Užusalių pagrindinėje mokykloje įvyko 5-10 klasių meninio skaitymo konkursas, skirtas Vasario 16 –jai paminėti ,,Gražiausi žodžiai Lietuvai“. Mokiniai ne tik skaitė eiles, bet ir dainavo apie gimtinę, šoko ir žaidė lietuvių liaudies žaidimus. Geriausiomis skaitovėmis buvo išrinktos 5 klasės mokinės – Greta Morkūnaitė, Augustina Paškevičiūtė, Smiltė Koženiauskaitė.
Mokinius paruošė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Inga Ramunė Trofimovienė, istorijos mokytoja Angelė liukomaitė, muzikos mokytoja Galina treščenkina, pradinio ugdymo mokytoja Dalia Kazlauskienė.