Integruota istorijos ir pilietinio ugdymo pamoka ,,ŽALIA GYVA“ (2019-03-06)

Kovo 6 dieną Užusalių kultūros centre Užusalių pagrindinės mokyklos mokiniai dalyvavo integruotoje istorijos ir pilietinio ugdymo pamokoje ,,ŽALIA GYVA“. Vilniaus teatro „Teatriukas“ aktoriai Dalia Mikoliūnaitė ir Žilvinas Ramanauskas išradingai, įdomiai ir žaismingai parodė spektaklį, pasakojantį apie Lietuvos ir Vilniaus istoriją. Pagrindinė spektaklio idėja, kad mes savyje turime nešioti prisiminimus apie valstybės praeitį, mūsų tėvų ir senelių istoriją. Tik žinodami savo istoriją, galime kurti ateitį ir svajoti. Tai buvo puiki pamoka ir šventė, skirta Kovo 11-jai paminėti.

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Neringa Butienė