Mokykla dalyvauja projekte "Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti"

Kovo 22 d. sulaukėme brolių menininkų Remigijaus ir Algirdo Gateveckų. Visiems  paliko didžiulį įspūdį brolių pasakojimai apie jų vaikystę, sugebėjimą atleisti kitiems žmonėms, siekį  mokytis, atrasti savo mėgiamą dalyką ir tobulėti, džiaugtis gyvenimu, nepasiduoti negandoms. Aš pati, bendraudama su broliais, gavau didelį palaikymą ir  atradau atsakymus į man svarbius klausimus.
O šiandien, balandžio 12 d., svečiavosi Kauno apskrities Imuniteto valdybos viršininkas Andrejus Rabij. Jis pasakojo mokiniams, kaip pasirinko policininko profesiją, įkvėptai, įdomiais pavyzdžiais parodė Lietuvos policininkų darbo  sudėtingumą ir svarbą kiekvienam iš mūsų, paaiškino, kodėl svarbu būti tikrais piliečiais ir  nekyšininkauti bei kovoti su šia negerove visuomenėje.  Padrąsino nebijoti suklysti, bet stengtis nekartoti klaidų ir atrasti tikrąsias vertybes: meilę, draugystę,  mokslą, sportą,  mėgiamą darbą. Dėkojame svečiui  už dovanėles.
Ir mokiniams, ir mokytojams patiko svečių paprastumas, nuoširdumas ir, žinoma,  padrąsinančios, įkvepiančios, palaikančios mintys.
Maloniai lauksime ir kitų  įdomių žmonių.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rima Jarusevičiūtė