Svečiuose pas meškiuką Tobijų

Jonavos rajono Užusalių pagrindinės mokyklos ikimokyklinė “Bitučių” grupė ir I-IV klasių mokiniai keliavo į svečius pas meškiuką Tobijų. Kad linksmiau būtų keliauti po meškiuko Tobijaus pasaulį, kartu keliauti pasikvietė ir savo draugus pliušinius meškučius. Meškutis Tobijus svečių laukė su vaišėmis ir latvių rašytojo Jurio Zvirgzdinio knyga „Tobijo paistalai”, kurią įgarsino aktorius Evaldas Jaras bei trupės „Teatriukas“ aktoriai. Atsidėkodami už smagią popietę, vaikai pagamino Tobijui meškučių, nuaudė megztukų, kad nesušaltų, padainavo latvių lopšinę “Aija Žūžū, Lača Berni”.

,,RAŠYTI REIKIA VISOKIUS NIEKUS! TAIP, kad skaityti būtų ĮDOMU!" - IŠDROŽĖ Tobijas išlydėdamas svečius. Mes jam pritarėme. Iki kitų smagių susitikimų!

Projekto nuoroda - https://youtu.be/xOV3BTJ15m8

Pradinio ugdymo mokytoja Jūratė Smailienė