Mokinės pasiekimai rusų kalbos konkursuose

Balandžio 30 d. Jonavos suaugusių ir jaunimo mokymo centre vyko Jonavos rajono 7-8, 9-10 (I-II gimnazijos) klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos meninio skaitymo konkursas “Prie jūros ąžuolas žaliuoja...”, skirtas poeto A. Puškino 220 gimimo metinėms paminėti, kuriame dalyvavo mūsų mokyklos 7 klasės mokinė Katrina Terechova. Mergaitė tarp 7-8 klasių mokinių užiemė I-ą vietą (surinko 45 taškus iš 45).

Gegužės 15 d. Jonavos rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko Jonavos rajono bendrojo ugdymo mokyklų 7-8, 9-10 ir 11-12 (I-IV gimnazijos) klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos pasakėčių meninio skaitymo konkursas „Senelis Krylovas mus moko...“, skirtas Ivano Krylovo gimimo metinėms paminėti. Katrina Terechova tarp 7 klasių mokinių užiemė I-ą vietą (surinko 30 taškų iš 30). Ji apdovanota Jonavos suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro padėkos raštais. Šaunuolė! Sveikiname Katriną!

Mokinę konkursui paruošė rusų kalbos mokytoja Valentina Šimulienė.