Akcija „Kalėdinis atvirlaiškis į Sibirą arba #SuKalėdomViktorija“.

Šiais metais „Misija Sibiras“ organizavo akciją „Kalėdinis atvirlaiškis į Sibirą arba #SuKalėdomViktorija“( Viktorija Braškytė – lietuvių tremtinio Algio Braškio duktė), kurios metu kiekvienas galėjo parašyti atviruką ir išsiųsti Sibire tebegyvenantiems lietuviams. Tokiu būdu siekiama parodyti, kad ir kur begyventų lietuvis, jis niekada nebus pamirštas. O ranka rašytas nuoširdus kalėdinis linkėjimas gali ištirpdyti tūkstančius kilometrų, skiriančių Lietuvą ir Sibirą.
Mūsų mokyklos mokiniai kartu su rusų kalbos mokytoja Valentina Šimuliene ir technologijos mokytoja metodininke Neringa Kušeliauskiene taip pat prisidėjo prie šios akcijos. Mokiniai kūrė atvirukus, rašė sveikinimus rusų ir lietuvių kalbomis. Esame dėkingi mūsų mokyklos spec. pedagogei Daliai Bocevičei už nuostabius rankų darbo atvirukus. Tai puiki pilietiškumo ir patriotiškumo ugdymo pamoka.