Bibliotekininkė - Tatjana Eismontienė.

Darbo laikas:

II. 7.30-13.00 val.

III. 7.30-13.00 val.

IV. 7.30-13.00 val.

V. 7.30-13.00 val.

Biblioteka atidaryta 1999 metais, kovo 23 dieną. Nuo tada biblioteka išsiplėtė. Padidėjo ne tik bibliotekos grožinės literatūros, bet ir metodinės literatūros fondas, mokymo priemonės ikimokyklinės ir priešmokyklinės grupių vaikams.

2008 metų vasarą biblioteka įsikėlė į erdvias patalpas. Čia galima ruošti pamokas, atlikti projektus, skaityti periodinę literatūrą, sukurta erdvė komandiniam darbui bei renginiams.

TIKSLAS

Ugdyti ir palaikyti mokinių skaitymo įpročius, aktyviai dalyvauti mokyklos ugdymo procese, tenkinant bendruomenės poreikius.

BIBLIOTEKOS FUNKCIJOS IR PASLAUGOS

* Mokyklos biblioteka kuria aplinką, kurioje kiekvienas gali tenkinti savo informacinius poreikius;

* Biblioteka aprūpina vadovėliais ir kita mokymuisi skirta literatūra ir priemonėmis;

* Biblioteka padeda ugdyti informacinius gebėjimus, skatina skaityti ir mylėti knygą;

* Biblioteka kviečia lankytis rengiamuose renginiuose ir naudotis laisva prieiga prie leidinių ir pedagoginės metodinės literatūros.

RENGINIAI

Šalia kasdienio darbo – fondo kaupimo, informacijos kaupimo ir apdorojimo, bibliotekos dokumentų tvarkymo ir pildymo (inventorinė knyga, naujų knygų klasifikavimas, sisteminimas, antspaudavimas, ir įtraukimas į elektroninį TAMO katalogą, fondo apskaitos dokumentai ir kt.), bendravimo su skaitytojais, mokyklos bibliotekoje vyksta integruotos pamokos, projektinė veikla, literatūriniai skaitymai ir konkursai, organizuojamos vaikų darbų ir piešinių bei kūrinių parodos rašytojų jubiliejams paminėti.

Skaitytojai gali:

Naudotis knygomis, vadovėliais.
Nemokamai naudotis internetu.
Dirbti kompiuteriu.
Skaityti prenumeruotus leidinius.
Konsultuotis ieškant informacijos šaltinių.
Pasitikrinti informaciją elektroniniame dienyne "Tamo" el. adresu www.tamo.lt .

Atsisiųsti:
Download this file (2022-2023-bibliotekos planas.pdf)2022-2023-bibliotekos planas.pdf[ ]2154 kB