PRIEŠMOKYKLINIS IKIMOKYKLINIS UGDYMAS

Gerb. mokyklos bendruomenės nariai ir kiti geros valios žmonės, nuoširdžiai dėkojame visiems, skyrusiems 2% paramą mokyklos gražinimui.

Mokyklos rekvizitai:

Paramos gavėjo kodas 190306834.

Paramos gavėjo pavadinimas    Jonavos rajono Užusalių pagrindinė mokykla.

Adresas  Taikos g. 25, Užusalių k., Užusalių sen., Jonavos r.

Atsiskaitomoji sąskaita – bankas AB DnB NORD , b/k 40100, Nr. LT194010043900000179.

Jums nutarus 2% savo pajamų mokesčio skirti mokyklai, reikia užpildyti specialų formos FR0512 prašymą. Tai galite padaryti keliais būdais:

PIRMAS BŪDAS. Atsisiųskite iš Valstybinės mokesčių inspekcijos svetainės (http://www.vmi.lt/formos/formos.asp?visas=1).

1.Formos viršuje spausdintinėmis raidėmis įrašykite savo asmens kodą, telefoną, vardą, pavardę, adresą.

2.Pažymėkite mokestinį laikotarpį (2016), pažymėkite 6S laukelį (mokesčio dalį skiriu vienetams, turintiems teisę gauti paramą) ir nurodykite, kokį mokesčio dalies dydį (21 procentą) skiriate mokyklai.

3.Formos apačioje pasirašykite, įrašykite savo vardą ir pavardę.

4.Užpildytą prašymą nuneškite į Mokesčių inspekciją, išsiųskite paštu (adresas – Valstybinė mokesčių inspekcija prie LR finansų ministerijos deklaracijų tvarkymo skyrius Neravų g. 8, Druskininkai,arba atneškite į mokyklos raštinę iki balandžio 28 d.

ANTRAS BŪDAS. Jeigu Jūs naudojatės internetine bankininkyste, galite užpildyti ir išsiųsti 2% formos FR0512 prašymą internetu:

1.Įeikite į savo internetinį banką ir pasirinkite elektroninį deklaravimą. Bankas Jums atidarys Valstybinės mokesčių inspekcijos svetainę.

2.Atidarykite ir užpildykite formą FR0512, versija 02. Duomenis apie mokyklą žr. aukščiau.

Deklaracijas galite užpildyti iki š. m. gegužės 2 d.

Dėkojame už paramą mokyklai, kurią Jūs suteikėte pervesdami 2% pajamų mokesčio sumos. Jūsų pravesti paramos pinigai bus skiriami Jūsų vaikų ugdymo(si) bei laisvalaikio sąlygų gerinimui.