Kuriame Lietuvos ateitį.jpg
Jonavos r. Užusalių mokykla-daugiafunkcis centras dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“.

Įgyvendinant 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ Europos regioninės plėtros fondo bei Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis finansuojamą projektą „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), mokykla buvo aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų mokymo priemonėmis bei įrangos komplektais.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą.

Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto partneriai: visos šalies savivaldybės ir valstybinės mokyklos.

Projekto informacinėje ir duomenų valdymo svetainėje www.vedlys.smm.lt mokytojai gali rasti metodinę medžiagą (pamokų aprašymus), kaip tinkamai ir saugiai panaudoti gautas mokymo priemones pamokose.

INTEGRUOTOS STEAM PAMOKOS

2019 lapkričio 18 d.mokykloje vyko integruotos STEAM pamokos.Dalyvavo 1-2 kl.mokiniai. Vaikai darė įvairius bandymus, eksperimentus.

PRADINUKAI TIRIA VANDENĮ

2020 vasario 4 d.3-4 klasių  mokiniai lankėsi chemijos kabinete. Jie atliko tirpalo rūgštingumo nustatymo bandymą. Sužinojo, kokį vandenį geria mokykloje.

Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001).

Mokykla atrinkta 2018 m. vasario mėn.–2019 m. vasario mėn. dalyvauti projekto „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ veiklose, kurių metu mokiniai turės galimybę dalyvauti įvairiose edukacinėse programose ir užmegzti kūrybines partnerystes.

Atrinktų mokyklų sąrašas

2013-2014 m. m.

Respublikiniai projektai

• "Zipio draugai"  - priešmokyklinio ugdymo  mišri grupė (koordinatorė Almina Vilkevičienė, priešmokyklinio ugdymo auklėoja).
  • "Įveikime kartu" - 1-2 kl. (koordinatorė Dalia Kazlauskienė, pradinio ugdymo vyr. mokytoja).
  • "Futboliukas" (nuo 2014 m. sausio mėn.) - ikimokyklinio ugdymo grupė (koordinatorė Ramunė Knatienė, kūno kultūros mokytoja metodininkė).

Mokykliniai projektai

• "Gabiųjų vaikų/mokinių ugdymas mokykloje 2013-2015 metais" (2013 m. kovo 26 d. direktoriaus įsak.  Nr. V-65) - koordinatorė Rima Jarusevičiūtė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui.
  • "Tėvai - ugdymo proceso dalyviai 2014 m." (2013 m. gruodžio 30 d. direktoriaus įsak. Nr. V- ) - koordinatorė Aušra Kuzmickienė, matematikos vyr. mokytoja, mokyklos tarybos pirmininkė).

2012 - 2013 m. m.

• 2012 m. rugsėjo - gruodžio mėn. įgyvendino mokyklos skaitų ir kitų 5-10 kl. vaikų socializacijos programą "Girių takais" (koordinatorės: Ramunė Knatienė, Ilona Nomeikė).
  •  Ikimokyklinio priešmokyklinio  mišraus ugdymo grupė  (koordinatorė Almina Vilkevičienė) dalyvauja prevencijos programoje "Zipio draugai".