Tarptautinis projektas ,,Baltų šalių literatūros savaitė"

Mūsų mokykla prisijungė prie Jonavoje gimusio tarptautinio projekto ,,Baltų šalių literatūros savaitė". Dalyvauti norą pareiškė 60 latvių ir lietuvių mokyklų. Projekto tikslas – populiarinti skaitymą, giminiškų tautų – Lietuvos ir Latvijos – literatūrą, kultūrą, tarpkultūrinius ryšius, bendradarbiavimą, gerinti mokinių skaitymo gebėjimus.

Projekte dalyvavo 1-4 klasių dramos būrelis ,,PEPĖ“. Mokiniai artimiau susipažino su Latvija. Vaidino lėlėmis  latvių pasaką ,,Kiškis ir lapė“. Spektaklį žiūrėjo ikimokyklinukai ir pradinių klasių mokiniai. Visi projekto dalyviai patyrė daug nepamirštamų įspūdžių.

Dramos būrelio vadovė Neringa Butienė