Mokinių į Mokyklos tarybą rinkimai (2017-09-21)

Š.m. rugsėjo 21 d. mokykloje vyko MOKINIŲ Į MOKYKLOS TARYBĄ RINKIMAI. Už pasirinktą kandidatą galėjo balsuoti visi 5 - 10 klasių mokiniai ir mokytojai. Po balsavimo rinkimų komisijos pirmininkė paskelbė rezultatus: I - oji vieta atiteko 7 klasės mokinei Rugilei Morkūnaitei, kuri surinko daugiausiai balsų. II - ąją vietą rinkimuose laimėjo 9 klasės mokinė Sonata Šuminskaitė, III - oji  - 10 klasės mokiniui Karoliui Paulauskui. Visi trys laimėtojai dalyvaus MOKYKLOS TARYBOS veikloje. Mokyklos tarybą sudaro: 3 Tėvų komiteto nariai, 3 Mokytojų tarybos nariai, 3 Mokinių tarybos atstovai. Pasitraukus tarybos nariui organizuojami kito nario rinkimai. Dėkojame visiems kandidatams, dalyvavusiems rinkimuose.