I-IV klasių mokinių rajoninė virtuali paroda (2018-02-05)

2018 m. vasario 5 d. Jonavos rajono Užusalių pagrindinėje mokykloje vyko I – IV klasių mokinių rajoninė virtuali paroda ,,Iš mano gimtinės istorijos“, skirta Lietuvos atkūrimo šimtmečiui paminėti. Dalyvavo Jonavos Justino Vareikio progimnazijos, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazijos, Jonavos Panerio pradinė mokyklos, Jonavos r. Žeimių mokyklos – daugiafunkcio centro, Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos, Kauno Milikonių progimnazijos mokiniai, ir juos paruošę mokytojai. Mokiniai, dalyvaudami virtualioje parodoje, siekė atskleisti Lietuvos grožį. Stebint, gėrintis, lankantis, fotografuojant žymias savo šalies vietas vaikai ne tik plėtė savo akiratį, bet ir ugdė meninius gebėjimus.

Parodą galite pažiūrėti paspaudę šią nuorodą https://www.youtube.com/watch?v=E9n_x7qZnnU&list=UUGqnDwaI70jH9Z4625fbZiA

Pradinio ugdymo mokytojos

Domas Citavičius, 1 klasė. Rokiškio dvaras