Puošiame mokyklą mokinių darbais, skirtais Lietuvos šimtmečiui paminėti

Keramika – kūrybiškas, raminantis ir malonus darbas su moliu. Molis – tai terapijos priemonė, kuri sugeria neigiamas emocijas, o pats lipdymo procesas – lipdyti, minkyti, gadinti ir vėl iš naujo kurti suteikia daug gražių ir džiaugsmingų akimirkų.

Kiekvienas vaikas yra originalus kūrėjas, o vienas iš būdų išlaisvinti kūrybines galias – lipdymas iš molio. Šis senovę menantis keramikos amatas yra puikus būdas vaiko saviraiškai atsiskleisti. Keramikos užsiėmimų metu skatinama vaiko fantazija, pastabumas, plėtojimas realizuoti savo idėjas, analizuoti ir kūrybingai veikti. Net ir mažiausieji mūsų pirmokėliai puikiai sukoncentruoja dėmesį ir sukuria originalius, įkvepiančius darbelius.

2018 m. vasario mėnesį 1-4 klasių mokiniai turėjo galimybę nulipdyti dovaną LIETUVAI. Tai ąsotėliai, išpuošti trispalvės spalvomis: geltona, žalia, raudona. Su meile nulipdyti darbeliai tapo ne tik dovana, bet ir puiki puošmena mokyklos interjerui.

Pradinių klasių mokytojos ir technologijų mokytoja metodininkė Edita Janavičienė