Konkursas ,,Sveikatos kodas" (2018-03-22)

Kovo 22 dieną mūsų mokyklos 7 klasės komanda kartu su kūno kultūros mokytoja Ramune Knatiene dalyvavo Jonavos rajono bendrojo lavinimo mokyklų 8 klasių mokinių sveikatingumo konkurse ,,Sveikatos kodas”  Jonavos rajono Šveicarijos pagrindinėje mokykloje. Renginį organizavo Jonavos rajono Šveicarijos pagrindinė mokykla ir Jonavos visuomenės sveikatos biuras.

Konkurso tikslas – skatinti mokinių sveikos gyvensenos ir pirmosios pagalbos įgūdžių stiprinimą, saugant savo ir kitų sveikatą.

Visos komandos-dalyvės apdovanotos Jonavos visuomenės sveikatos biuro  dovanomis ir Jonavos rajono Šveicarijos pagrindinės mokyklos diplomais. O komandų buvo net vienuolika!

Kūno kultūros mokytoja metodininkė Ramunė Knatienė