Profesinio veiklinimo ekskursija Kaune

2022 m. gegužės 19 d. 8-10 klasių mokinės su 8 kl. auklėtoja Ramune Knatiene ir technologijų mokytoja Rima Jarusevičiūte vyko į profesinio veiklinimo ekskursiją Kaune.
Kauno Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre apžiūrėjo grožio ir sveikatos krypčių: kosmetologo, kirpėjo, masažuotojo - paslaugų teikimo kabinetus. Plaukų kirpimo meistras papasakojo apie plaukų priežiūrą, pasidalino receptu, kaip namų sąlygomis galima padėti savo skilinėjantiems plaukams. Kauno Taikomosios dailės mokykloje mokinės susipažino su reklamos kūrimo, dailiųjų tekstilės dirbinių gamintojo ir fotografo profesijomis, išbandė jas praktiškai: ant lininių maišelių klijavo lipdukus, iš tekstilės pasisiuvo sages, fotografavo. Užsuko ir į keramikos bei juvelyrikos kabinetus, apžiūrėjo įrenginius, kuriais gaminama įvairi reklama. Mokyklose mokinės susipažino su stojimo ir mokymosi sąlygomis.