Kūrybinės dirbtuvėlės ,,Vasario 16 - oji" (2019-02-15)

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio grupių ugdytiniai, paminėdami Lietuvos Nepriklausomybės dieną, visą savaitę ,,keliavo" po Lietuvą: domėjosi savo valstybe ir gimtine, gilino žinias apie Lietuvos istoriją, tradicijas, papročius, klausė pasakojimo apie tautinės vėliavos spalvų simboliką, mokėsi dainelių tėvynės tema, gamino tautinę atributiką. Savaitės pabaigoje ugdytiniai kartu su tėveliais, auklėtojomis rinkosi į kūrybines dirbtuvėles, kurių metu dažė paukštelius trispalve. Vėliau jais puošė grupių erdves. Dėkojame visiems vaikams ir tėveliams, dalyvavusiems dirbtuvėlėse.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Deimantė Asačiovienė